
Film start seizoen met ‘The Last Showgirl’
Filmwerf start het nieuwe seizoen op zaterdag 20 september met de film ‘The Last Showgirl’. De filmavond vindt plaats in De Miente in Oosterwolde. De inloop is vanaf 19.30 uur, de start is om 20.00 uur.
Oude bekende Pamela Anderson speelt een glansrol als Shelly, een danseres op leeftijd die vasthoudt aan haar droom om deel uit te maken van een showballet in Las Vegas. Alles heeft ze opgeofferd, nu moet het gebeuren. Het is een sfeervolle film, als kijker droom je mee met de levenslustige en sprankelende Shelly.
Aanvankelijk zou deze film in de buitenlucht worden gedraaid bij theatertuin De Plataan. Vanwege de slechte weersvoorspelling is echter besloten om deze filmavond op de vertrouwde locatie en tijd in De Miente te houden.
Kaarten voor deze film kosten € 8,-, jongeren betalen € 5,-. De kaarten zijn enkel te koop via onderstaand boekingsformulier.


