
KunstKeet – Cursus – Tekenen en schilderen
10
juni
2026
Kunstkeet start een nieuw seizoen met vijf creatieve cursussen. Een activiteit voor kinderen van groep 5 tot en met 8 om op een laagdrempelige manier hun creatieve talenten te ontdekken en ontwikkelen.
Op 10 juni start de cursus ‘Tekenen en schilderen’. Tijdens deze lessen gaan de deelnemers als een echte kunstenaar aan het werk onder leiding van schilder Zwannie Menger.
De cursusdagen zijn op 10, 17 en 24 juni en 1 juli van 15.00 – 16.30 uur. De lessen worden gegeven in de Kunstwerfplaats in het Stellingwerf College.
Kosten voor de complete cursus zijn € 10,- per deelnemer. Er is maximaal plek voor 10 kinderen. Een reservering is pas definitief na de boeking via onderstaand reserveringsformulier.


